Fotogalerie

Ačkoliv doba nepřeje setkávání a společným akcím podobně jako na jaře, neodradí nás to myslet na lepší čas, který určitě přijde! I proto jsme 17. 10. 2020 usadili na začátek a konec stezky vskutku nádherné dřevěné sety – masivní stůl a lavice. K jednomu sezení se pohodlně vejde až deset lidí. Ale rozhodně je to místo, kde třeba v přírodě posvačit, odpočinout, nakrmit (i přebalit!) miminko, nebo klidně vést skupinovou terapii. Protože věřte, že na posezení blíže u lesa vás rozhodně nic rušit nebude (možná prase divoké).

Zde u lesa jsme už na začátku léta 2020 založili bylinkovou zahrádku a doplnili další barel na zalévání stromů, které brzy přibydou i do této části stezky.

DĚKUJEME PANU MICHLOVI ZA PŘEVOZ SETŮ ZE SEVERNÍ MORAVY!

V pondělí 14. 10. 2019 jsme na stezku doplnili další prvek. Není sice moc estetický, ale zato nesmírně funkční – nádrž na vodu nám věnoval laskavý dárce David, palety darovala místní firma Jiří Školník STYLSTAV. Děkujeme! Voda bude průběžně doplňována, abychom mohli intenzivně zalévat nově vysazené stromy. U nádrže najdete tři desetilitrové kanystry na zálivku. Prosíme, používejte je a nové stromy zalévejte.

Jsme optimisté. Věříme tedy, že nikoho nenapadne si toto přivlastnit. Jsme ale taky realisté. A proto jsme prostor pojistili fotopastí. Díky laskavé spolupráci místních hasičů bychom neměli být nikdy „na suchu”.

VELMI DĚKUJEME HASIČŮM MĚSTEC KRÁLOVÉ ZA SPOLUPRÁCI!

V sobotu 31. 8. 2019 jsme na bránu u Jiráskovy stezky umístili banner s informacemi o projektu.


V neděli 6. 10. 2019 jsme na Jiráskovu stezku „zasadili“ nový odpadkový koš. Přejeme mu mnoho šťastných let!


21. září 2019

24. srpna 2019

27. července 2019

22. 11. 2020 se podařilo usadit 3 dřevěné informační panely – zatím bez textu, ale k tomu nám pak zimní počasí vadit nebude. Zato beton by v mrazech skutečně zvládnout nešlo.